Відгуки пацієнтів про лікування варикозної хвороби

02.05.2017. Марина
Моя сестра має дуже давно, практично з дитинства існує проблема варикозу, це заважало їй завжди і в роки навчання, і тепер в роботі постійно турбує. А робота у неї напружена, бігає, весь день на ногах. Ось умовили її нарешті звернутися до лікаря, ось, потрапили до Олександра Юхимовичу, тепер активно вирішуємо проблему, лікуємося, виконуємо акуратно всі рекомендації лікаря і вже видно перші позитивні результати. За це хочу висловити свою вдячність лікарю і всьому медичному персоналу. Будемо продовжувати лікування, щоб позбутися від проблеми назавжди. Тепер я в це вірю.


09.03.2017. Андрій
Дуже хороша клініка. Звернувся до них недавно. Мучила постійний біль в ногах. Бігав по всяких лікарям інших лікарень одні то виписували, інші інше, ну в підсумку нічого не допомагало. Хотів вже накласти на себе руки. Але мені один знайомий підказав цю клініку. Я звернувся, все розповів, що мене турбує, мені призначили коректне лікування. І на даний момент можу сказати з легкістю, що симптоми стали набагато менше турбувати. Спасибі вам. Раджу. Успіхів у майбутньому.


07.03.2017
Вітаю вас, шановний лікар! Дуже радий Вас бачити! Я в порядку завдяки вам! Виступаю, працюю, що стосується ніг, відчуваю себе добре. Застосовую препарати для розрідження крові, намагаюся всіляко підтримувати себе. Ще раз мої поклони і маса найкращих побажань.
З повагою Сергій.


Відгуки у Фейсбуці

отзывы

Додати свій відгук на ФБ можна пройшовши за посиланням – «Додати».

Відгуки у Гугл

отзыв в Гугл

Також ви можете оцінити і залишити відгук на «Гугл Карті».