Устаткування для діагностики та лікування варикозного розширення вен

У нашій клініці флебологии, в лікуванні варикозного розширення вен використовується тільки високотехнологічне сучасне обладнання. Ці апарати дозволяють виявити повну клінічну картину варикозної хвороби для якісного проведення оперативного лікування.

Обладнання, що застосовується в лікуванні варикозу

Генератор ClosureRFG™

Відомої американської компанії Medtronic (Covidien), яка є лідером в флебології.

Апарат для радіочастотної абляції
Останнього покоління апарат для радіочастотної абляції варикозно розширених вен.

Апарат генерує радіочастотну енергію і подає на одноразовий катетер ClosureFast, який сегментарно (7 або 3 см.) Закриває просвіт ураженої варикозної вени. Температура на робочої частини електрода 120 ° C, час дії 20 секунд. Відмінною особливістю даного апарату, є зворотний зв’язок електрода з генератором. На моніторі є дві шкали: ліва відповідає за температуру, права за опір тканин. Дана властивість дозволяє контролювати роботу хірурга під час оперативного лікування.

Універсальна інфільтраційна помпа Nouvag DP 30

Для максимального зниження интраоперационного часу, а найголовніше ризику при лікуванні варикозної хвороби використовується інфільтраційна помпа DP 30 швейцарської компанії Nouvag.

Диспенсер місцевої анестезії
Диспенсер для проведення місцевої анестезії.

Це єдина помпа, яка внесена в Український реєстр обладнання. Апарат дозволяє виконати тумісцентную (місцеву) анестезію основних стовбурів і припливів варикозно змінених вен безболісно за короткий проміжок часу, не порушуючи комфорту пацієнта.

Відхід від ендотрахеальної або спинномозкового наркозу знижує ризик в 5 разів.
Помпа DP 30 необхідна для проведення Ендовенозной лазерної коагуляції (ЕВЛК), Радіочастотної абляції (Мірча) і мініфлебектомія приток.

Апарат «Ліка-хірург»

Вітчизняного виробництва для проведення ендовенозной лазерної коагуляції варикозних вен з правильною довжиною хвилі 1470 нМ є золотим стандартом в лазерної флебології.

Апарат лазерної коагуляції
Апарат для ендовенозной лазерної коагуляції.

Устаткування дозволяє поліпшити якість лазерного ендовенозного втручання завдяки:

  • Досвіду хірурга флеболога.
  • Ультразвукового контролю під час оперативного втручання.
  • Радіального лазерного світловоду, який має контакт з веною на 360°.
  • Одноразовости лазерного світловоду (дозволяє уникнути інфікування пацієнта і карбонізації лінзи світловода).

Діагностичне обладнання

Всі оперативні втручання проводяться під контролем ультразвуку.

Сучасна ультразвукова система експертного класу Logiq E американської компанії General Electric дає можливість якісно створити флебологічний портрет пацієнта з варикозної хворобою.

Ультразвуковий апарат
Ультразвуковий апарат експертного класу для передопераційної та інтраопераційної візуалізації вен.

УЗД обладнання дозволяє визначити спроможність клапанного апарату і наявність патологічного венозного рефлюксу (неправильний кровоток в протилежному напрямку) за основними магістральними поверхневим венах.

Лінійний флебологічний ультразвуковий датчик 12L-RS (5,0-13,0 Мгц) дозволяє візуалізувати поверхневу венозну систему, де розвивається варикозна хвороба так і спроможність глибокої венозної системи і наявність тромботичних мас. Це дуже важливо на етапі діагностики варикозної хвороби так і під час оперативного лікування.

TEXT.RU - 100.00%

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *