Передопераційна підготовка при варикозної хвороби

Н.И. Пирогов
Пам’ятник Н.І. Пирогову.
Клініка заснована в 1905р.

В нашу клініку Пирогова Н.І. на лікування варикозної хвороби приїжджає багато пацієнтів з різних областей України та інших країн. З метою скорочення часу перебування в клініці рекомендую провести загально-клінічні обстеження за місцем проживання.

Всі пацієнти, які живуть в різних містах України або за-кордоном, проходять передопераційну підготовку згідно Флебологічне стандартам. Результати отриманих аналізів за місцем проживання завчасно надсилаються на мою електронну пошту у вигляді сканкопію: tatarin_alex@hotmail.com

Альтернатива пройти обстеження в лабораторії «Меділабс», яка розташована в межах 50 метрів, результати готові протягом 2-3 годин.

анализатор Olympus AU480
Один з численних апаратів лабораторії Меділабс – Автоматичний біохімічний аналізатор Olympus AU480 для визначення функції печінки і нирок.

На цій сторінці Ви побачите список необхідних аналізів, які потрібні для проведення процедур: ЕВЛК, Мірча, мініфлебектомії, пінного ехосклерозірованія і ендовенозной облітерації біологічним клеєм.

Якщо раніше проводилися оперативні втручання на венозній системі необхідно надати виписку, або післяопераційне ультразвукове дослідження.

Будь-який з вище перерахованих методів лікування варикозної хвороби нижніх кінцівок, все одно є інвазивним, тому до передопераційної підготовки підійти дуже уважно і знизити всі можливі ризики.

Передопераційна підготовка:

 1. Загальний аналіз крові (обов’язково тромбоцити).
 2. Загальний аналіз сечі.
 3. Цукор крові.
 4. Білірубін.
 5. Креатинін.
 6. МНО (міжнародне нормалізоване відношення).
 7. Група крові.
 8. RW, гепатити B і C.
 9. ЕКГ.
 10. Рентгенографія органів грудної порожнини (на протязі року).
 11. Консультація терапевта.

Ліквідність досліджень 10 днів.

Завдяки дотримання всіх вимог і стандартів лікування дають хороші результати і швидкого відновлення в післяопераційному періоді.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *